Select Page

La La Land – Nuty na Fortepian – Pobierz (PDF)

Jesteście fanami La La Land? Jeśli tak, to na pewno spodoba Wam się nauka tej piosenki z wielokrotnie nagradzanego filmu.

La La Land.

Główny motyw, “Mia and Sebastian’s Theme”, na początku jest delikatnym walcem, a później przechodzi w jazz.

Jest to idealna piosenka dla początkującego lub średnio zaawansowanego pianisty, aby rozwinął swoją wrażliwą grę i nauczył się kilku łatwych akordów jazzowych.

Informacje

  • Autor: Justin Hurwitz
  • Rok: 2017
  • Instrument: Fortepian
  • Poziom: Średnio zaawansowany

Wszystko o muzyce w La La Land

Justin Hurwitz napisał i zaaranżował tę ścieżkę dźwiękową. Oprócz La La Land, skomponował muzykę do trzech innych filmów Damiena Chazelle’a.

“Mia and Sebastian’s Theme” to główny motyw w filmie La La Land. Ta czuła kołysanka jest w metrum 3/4, co nadaje jej charakter walca. Jednak we wskazówkach odnośnie grania tego utwory nad nutami jest napisane “rubato”, co oznacza, że nie trzeba się ścisłego tempa.

Aby osiągnąć taki poziom gry na fortepianie, Ryan Gosling brał dwugodzinne lekcje gry na fortepianie codziennie, sześć dni w tygodniu.

John Legend, który w filmie gra gitarzystę, do roli musiał nauczyć się grać na gitarze.

Dowiedz się więcej o La La Land na wideo

Pobierz nuty do La La Land (Mia & Sebastian)

Chcesz pobrać nuty do La La Land (Mia & Sebastian) za darmo? Niestety nie możemy zaoferować tego za darmo na tej stronie ze względu na kwestie praw autorskich.

Oferujemy Wam jednak dostęp do nut do tego utworu na naszej stronie partnerskiej za kilkanaście złotych.

O autorze

Alex
Alex
Pasjonat muzyki odkąd usłyszałem pierwsze nuty na pianinie, a w wolnych chwilach webmaster. Postanowiłem stworzyć tę stronę, aby przynieść Ci (mam nadzieję) trochę wiedzy o instrumentach muzycznych i przetestować te, które uważam za najciekawsze dla muzyka.